Charakterystyka firmy Foliotechnika.

Fabryka Foliotechnika poprzez długotrwałą egzystencję na rynku stworzyła nowoczesny standard zaopatrzenia i obsługi kontrahenta w Polsce a także na całym globie. Nabyte doświadczenie ustabilizowało obecność Foliotechnika w sektorze torebek jednorazowych oraz papierowych.

Staliśmy się ekspertami w obszarze produkcji jednorazowych oraz ekologicznych siatek z oryginalnym tekstem wyłącznie na indywidualne zamówienie i z uwzględnieniem zróżnicowanych wymagań biznesmenów, dla których nasz wyrób jest bynajmniej nie raptem opakowaniem, lecz dodatkowo składnikiem reklamy w formie mobilnej wizytówki. Torby foliowe bądź też wykonane z papieru z firmowym tekstem bynajmniej nie są bezsensownym kosztem, tylko inwestycją procentującą dla każdego przedsiębiorstwa.

Preferujemy długookresową współpracę z kontrahentem poprzez szczerość w kontaktach handlowych i troskę o jakość artykułów.

Produkty Foliotechnika posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny plus świadectwo jakości zdrowotnej.

Dzięki obfitej ofercie każdy ma możliwość zaadaptować swój wyrób do swoich, specjalnych potrzeb. Entuzjastycznie dzielimy się wiedzą oraz rozeznaniem podczas realizowania projektu wskazując sposoby użycia tej olbrzymiej palety wariantów.

Dla ułatwienia mechanizmu decyzyjnego możemy stworzyć prowizoryczne projekty graficzne pomagające doszlifować realizację w najdrobniejszych szczegółach oraz osiągnąć pełnie satysfakcji z docelowego efektu.

Jesteśmy pionierami w produkcji toreb oraz opakowań foliowych z szerokim spektrum grafik firmowych poczynając od owych dla małych sklepów rodzinnych po zagraniczne korporacje.

Dzięki doświadczonemu nastawieniu wyrób Foliotechnika stanowi nie tylko opakowanie, ale po pierwsze bezproblemowo zauważalnym elementem oferty reklamowej, w postaci przemieszczającej się powierzchnii reklamowej. To rozwiązanie jest nieuniknionym i dzięki nam nietrudno osiągalnym narzędziem promującym towar bądź całą instytucję.

Sponsor wpisu: Foliotechnika